h Dolar 31,0708 % 0.17
h Euro 33,6790 % 0.17
h Altın (Gr) 2.032,04 %0,76
h Çeyrek Altın 3.453,00 %0,46
a
  • ONHaber.Net
  • Genel
  • SEVGİLİLER GÜNÜ BİLDİRİLERİ 2024 | 💕Nişanlıya, eşe, bayana, erkeğe Sevgililer Günü bildirileri

SEVGİLİLER GÜNÜ BİLDİRİLERİ 2024 | 💕Nişanlıya, eşe, bayana, erkeğe Sevgililer Günü bildirileri

Dünya genelinde 14 Şubat tarihinde kutlanan Sevgililer Günü gelip çattı. Bu yıl Çarşamba gününe denk gelen bu özel günde sevgilisinin, eşinin, nişanlısının Sevgililer Günü'nü kutlamak isteyenler en hoş iletiler için araştırmalara başladı. İşte 2024 yılı en farklı Sevgililer Günü bildirileri ve nişanlıya, eşe, bayana, erkeğe Sevgililer Günü iletileri...

SEVGİLİLER GÜNÜ İLETİLERİ 2024 | 14 Şubat tarihinde tüm dünyada eş vakitli kutlanan ve çiftlerin birbirlerine olan sevgi, hürmet ve bağlılıklarını taçlandırdıkları bu özel gün, bu yıl Çarşamba günü kutlanacak. Bu özel günü birbirlerine ikram vererek, romantik bir akşam yemeği düzenleyerek yahut birlikte geçirecekleri özel anlar yaratarak kutlayan çiftler, birbirlerine en hoş iletileri göndermek için de araştırmalara başladı. İşte Nişanlıya, eşe, bayana, erkeğe Sevgililer Günü iletileri…

NİŞANLIYA SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI

💜Seninle geçirdiğim her an, kalbimde sonsuz bir memnunluk yaratıyor. Sevgililer Günü’n kutlu olsun, hayatımın manası. Seni çok seviyorum.

💜Her anımda seninle olan şanslı biriyim. Seninle yaşamak, hayatımın en büyük zenginliği. Sevgililer Günü’n kutlu olsun, aşkım. Seni her şeyden çok seviyorum.

sevgililer gunu mesajlari 2024 nisanliya ese kadina erkege sevgililer gunu mesajlari 1707824690893

💜Seninle geçirdiğim her gün, bir ömre bedel. Seninle olmak, hayatımın en büyük memnunluğu. Sevgililer Günü’n kutlu olsun, nişanlım. Seni çok seviyorum.

💜Kalbim, seninle dolu. Hayatımı seninle paylaşmak, benim için büyük bir onur. Sevgililer Günü’n kutlu olsun, biricik nişanlım. Seni her şeyden çok seviyorum.

💜Seninle olmak, her günümü güzelleştiriyor. Seninle geçireceğim her anı sabırsızlıkla bekliyorum. Sevgililer Günü’n kutlu olsun, sevgilim. Seni çok seviyorum.

💜Seninle her anı dolu dolu yaşamak, hayatımın en büyük dileği. Sevgililer Günü’n kutlu olsun, nişanlım. Seni her gün biraz daha çok seviyorum.

💜Seninle geçireceğimiz kaç Sevgililer Günü’lere. Seni her gün daha çok seviyorum, nişanlım. Sevgililer Günü’n kutlu olsun.

💜Kalbimin sahibi, seninle olmak benim için büyük bir memnunluk. Sevgililer Günü’n kutlu olsun, bir adedim. Seni çok seviyorum.

💜Her günümü seninle geçirmek, en büyük dileğim. Seni Sevgililer Günü’nde bir defa daha hatırlatmak istedim, ne kadar çok sevdiğimi. Seni çok özlüyorum, nişanlım.

sevgililer gunu mesajlari 2024 nisanliya ese kadina erkege sevgililer gunu mesajlari 1707824698071

EŞE SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI

🌹Hayatımın en büyük armağanı olduğunu her gün bir defa daha hatırlatmak istedim. Seninle geçirdiğim her an, benim için pahalı. Sevgililer Günü’n kutlu olsun, eşim. Seni çok seviyorum.

🌹Seninle olmak, her günümü aydınlatıyor. Seninle geçireceğimiz birçok Sevgililer Günü’lere. Seni çok seviyorum, eşim. Kutlu olsun.

🌹Kalbim seninle dolu, her an seninle geçirmek istiyorum. Sevgililer Günü’n kutlu olsun, biricik eşim. Seni her şeyden çok seviyorum.

🌹Seninle her anı paylaşmak, hayatımın en büyük memnunluğu. Seni seviyorum, eşim. Sevgililer Günü’n kutlu olsun.

🌹Seninle olan her an, bana sonsuz memnunluk veriyor. Seni Sevgililer Günü’nde bir kere daha hatırlatmak istedim, ne kadar çok sevdiğimi. Seni çok özlüyorum, eşim.

sevgililer gunu mesajlari 2024 nisanliya ese kadina erkege sevgililer gunu mesajlari 1707824715016

🌹Seninle olmak, her günümü renklendiriyor. Sevgililer Günü’n kutlu olsun, sevgilim. Seni çok seviyorum, eşim.

🌹Seninle geçireceğimiz her gün, benim için bir ömre bedel. Seni çok seviyorum, eşim. Sevgililer Günü’n kutlu olsun.

🌹Her anımda seninle olan şanslı biriyim. Seninle olmak, hayatımın en büyük zenginliği. Sevgililer Günü’n kutlu olsun, eşim. Seni her şeyden çok seviyorum.

🌹Seninle her anı dolu dolu yaşamak, hayatımın en büyük isteği. Sevgililer Günü’n kutlu olsun, bir adedim. Seni çok seviyorum, eşim.

🌹Seninle geçireceğimiz kaç Sevgililer Günü’lere. Seni her gün daha çok seviyorum, eşim. Sevgililer Günü’n kutlu olsun.

sevgililer gunu mesajlari 2024 nisanliya ese kadina erkege sevgililer gunu mesajlari 1707824707484

KADINA SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI

🌸Seninle her gün Sevgililer Günü üzere. Kalbim sana aşık, ruhum sana bağlı. Seni sonsuza kadar seveceğim.

🌸Gülüşün güneşim, kalbin sığınağım. Seninle her şey daha hoş. Sevgililer Günümüz kutlu olsun aşkım!

🌸Hayatımda olduğun için şanslıyım. Sen benim en hoş rüyamsın, her gün yine. Sevgilim, Sevgililer Günümüz kutlu olsun!

🌸Seninle birlikteyken her şey manalı. Gözlerinin içine baktığımda sonsuzluğu görüyorum. Sevgililer Günümüz kutlu olsun!

🌸Senin sevgin kalbimi ısıtıyor, ruhumu besliyor. Birlikte kaç keyifli yıllara sevgilim!

sevgililer gunu mesajlari 2024 nisanliya ese kadina erkege sevgililer gunu mesajlari 1707824722966

ERKEĞE SEVGİLİLER GÜNÜ BİLDİRİLERİ

🌺Seninle her gün Sevgililer Günü üzere, zira seninle olan her anım özel. Seni çok seviyorum ve seninle olmaktan memnunluk duyuyorum.

🌺Hayatımda senin üzere birini bulduğum için çok şanslıyım. Sevgililer Günü’n kutlu olsun, sevgilim. Seni her şeyden çok seviyorum.

🌺Seninle geçirdiğim her an, kalbimde iz bırakıyor. Seni seviyorum ve hayatımı seninle paylaşmaktan ötürü memnunluk duyuyorum. Sevgililer Günü’n kutlu olsun.

🌺Seninle olan her günüm, birlikte geçirdiğimiz hoş anılarla dolu. Sevgililer Günü’nü seninle geçirmek, benim için büyük bir memnunluk. Seni çok seviyorum, aşkım.

sevgililer gunu mesajlari 2024 nisanliya ese kadina erkege sevgililer gunu mesajlari 1707824727724

🌺Seninle her anım, benim için bir hazine. Seni seviyorum ve seninle geçireceğimiz birçok Sevgililer Günü’lere hazırım. Kutlu olsun, sevgilim.

🌺Seninle olmak, kalbimi dolduran en hoş his. Sevgililer Günü’n kutlu olsun, aşkım. Seni her şeyden çok seviyorum.

🌺Seninle geçireceğimiz birçok Sevgililer Gün’lerine. Seni çok seviyorum, sevgilim.

🌺Seninle olan her anı özel kılan biriyim. Seni Sevgililer Günü’nde bir kere daha hatırlatmak istedim, ne kadar çok sevdiğimi. Seni çok özlüyorum, aşkım.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 13 ŞUBAT | Ay Koç burcunda! Gereksiz harcamalara dikkat

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.