h Dolar 33,0966 % 0.14
h Euro 36,0453 % 0.14
h Altın (Gr) 2.559,48 %0,35
a Öğle Vakti 13:16
İstanbul 32°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
  • DOLAR 33,0966h

    33,0757

  • EURO 36,0453h

    36,0061

  • Gram Altın 0,35h

    2.559,48

a
  • ONHaber.Net
  • Spor
  • Beşiktaş – Trabzonspor maçının hakemi açıklandı!

Beşiktaş – Trabzonspor maçının hakemi açıklandı!

Trendyol Harika Lig'in 24. haftasında oynanacak maçların hakemleri açıklandı. İşte Beşiktaş - Trabzonspor derbisinde düdük çalacak isim... | SON DAKİKA HABERİ

Beşiktaş – Trabzonspor maçının hakemi açıklandı!
0

BEĞENDİM

Süper Lig’in 24. hafta karşılaşmalarında vazife yapacak hakemler aşikâr oldu.

Futbol Federasyonu’nun yapılan açıklamaya nazaran Dijital Atama Yolu ile belirlenen hakemler ve haftanın programı şöyle;

2 ŞUBAT CUMA:

17.00 MKE Ankaragücü – Sivasspor (Eryaman) ABDULKADİR BİTİGEN

17.00 Hatayspor – Fatih Karagümrük (Mersin) ÖMER FARUK TURTAY

20.00 Samsunspor – Galatasaray (Samsun Yeni 19 Mayıs) TUGAY KAAN NUMANOĞLU

3 ŞUBAT CUMARTESİ:

13.30 Rizespor – Konyaspor (Çaykur Didi) CİHAN AYDIN

16.00 Başakşehir – İstanbulspor (Başakşehir Fatih Terim) EMRE KARGIN

19.00 Gaziantep FK – Kayserispor (Kalyon) MURAT ERDOĞAN

19.00 Antalyaspor – Fenerbahçe (Corendon Airlines Park Antalya) VOLKAN BAYARSLAN

4 ŞUBAT PAZAR:

13.30 Pendikspor – Adana Demirspor (Pendik) DİRENÇ TONUSLUOĞLU

16.00 Kasımpaşa – Alanyaspor (Recep Tayyip Erdoğan) OĞUZHAN ÇAKIR

19.00 Beşiktaş – Trabzonspor (Tüpraş) ARDA KARDEŞLER

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.